Mot. džemperis su gobtuvu „AgroŽmonės“

54,00 

Džemperis, sujungiantis modernią ir stilingą išvaizdą su maksimaliu komfortu. Moteriškas džemperis su gobtuvu „AgroŽmonės“ pagamintas iš 85% šukuotos medvilnės ir 15% poliesterio. Drabužio kirpimas yra tiesesnis, su nuleistais pečiais, pabrėžiant kūno formą ir suteikiant elegancijos. Džemperio gobtuvas yra dvigubo sluoksnio su reguliuojama juostele, o didelė „kengūros kišenė“ suteikia ne tik stiliaus išskirtinumą, bet ir praktišką funkcionalumą. Tai aukštos kokybės drabužis su paslėptomis siūlėmis, suteikiantis ypatingą patogumą ir stabilumą.

Pristatymas: 5-15 d.d.

Kiekis

Mot. džemperis su gobtuvu „AgroŽmonės“

  • Tiesesnis kirpimas suteikia drabužiui modernesnę ir stilingesnę išvaizdą. Tai nėra prigludęs drabužis, todėl jį patogu dėvėti ir jaustis laisvai.
  • 100% medvilnė drabužio išorėje suteikia estetikos ir malonumo dėvint drabužį.
  • Drabužio apykaklės juostelė yra pagaminta naudojant „Herringbone“ raštą, kuris suteikia papildomą komfortą ir stabilumą. Ši apykaklės juostelė yra minkšta ir maloni odai, todėl sumažina trintį bei dirginimą kaklo srityje. „Herringbone“ apykaklės juostelė pabrėžia ne tik dizaino aspektą, bet ir dėmesį komfortui bei drabužio kokybei.
  • Džemperis puikiai tinka laisvalaikiui, nes drabužio pečiai yra pažeminti, o tai suteikia ne tik modernią ir stilingą išvaizdą, bet ir patogumą. Tokio tipo džemperiai puikiai priglunda prie kūno, bet kartu ir suteikia judėjimo laisvę.
  • Plataus kirpimo drabužio apačia ir rankovės suteikia drabužiui daugiau tvirtumo ir stabilumo. Taip pat šis kirpimas suteikia drabužiui laisvesnę ir lengvesnę formą, todėl džemperis yra patogus dėvėti. Tiek plataus kirpimo apačia tiek ir rankovės užtikrina, kad drabužis nespaustų kūno.
  • Paslėptos siūlės suteikia ne tik estetikos, bet ir apsaugo drabužį nuo dilimo ar drabužio susitraukimo skalbimo metu. Paslėptos siūlės tai elegantiškumo ir aukštos kokybės simbolis.
  • Džemperiui puošnumo ir stilingumo suteikia plokšti ir stambūs gobtuvo raišteliai.
  • Dvigubos medžiagos gobtuvas suteikia papildomą apsaugą ir izoliaciją. Tai ypač svarbu, kai drabužis yra skirtas šaltesniam orui ar netgi lietui. Dvigubas sluoksnis padeda išlaikyti šilumą, kartu suteikdamas patogumą ir komfortą.
  • Viena didelė priekinė kišenė – „kengūros kišenė“. Tai ne tik stilinga, bet ir funkcionalu!

Gaminio sertifikatai:

 

Dydis

XS, S, M, L, XL, XXL

Spalva

Balta, Mėlyna, Moka

Sudėtis

85% šukuota medvilnė
15% poliesteris

Gramatūra

350 g/m²

Prigludimas

Įprastas prigludimas

Detalės

Gobtuvas.
Priekinė didelė kišenė.

Priežiūra

Skalbti ne didesnėje nei 40˚C laipsnių temperatūroje, rankomis.
Skalbti išvertus į kitą pusę.
Naudoti švelnias skalbimo priemones.
Lyginti žemoje temperatūroje – max 100°C laipsnių.
Nelyginti tiesioginiame spaudos plote.
Džiovinti įprastu būdu.

Nuorodos