Ekologiški mot. marškinėliai „AgroReidas“

29,00 

Ekologiški mot. marškinėliai „AgroReidas“

„AgroReidas“ ekologiški vyriški marškinėliai yra šiuolaikiški, modernūs ir puikiai prisitaikantys prie kūno formos. Marškinėliai suteikia ne tik komfortą, bet ir stilingą bei madingą išvaizdą. Pagaminta iš 100 % organinės šukuotos medvilnės, tai garantuoja natūralumą ir minkštumą.  Individualizuota pečių juosta ir LYCRA® pluoštas kaklo apvade užtikrina tvirtumą ir formą. Šoninės siūlės suteikia daugiau struktūros ir elegancijos, o ekologiška medvilnė užtikrina komfortą ir vėsumą net ir intensyviai judant.

„AgroReidas“ marškinėliai – aukštos kokybės, komfortiški ir elegantiški drabužiai, sukuriantys išskirtinę dėvėjimo patirtį.

Galite rinktis iš sau labiausiai patinkančių spalvų: žalios, mėtinės ir kreminės. Taip pat tokio paties stiliaus marškinėliai yra ir vyrams.

Pristatymas: 5-15 d.d.

Kiekis

Ekologiški mot. marškinėliai „AgroReidas“

  • Šiuolaikiški, modernūs ir puikiai prisitaikantys prie kūno formos marškinėliai. Siekiantiems ne tik komforto, bet ir stilingo bei madingo drabužio – šie marškinėliai kaip tik jums.
  • Audinio paviršius glotnus, gražus ir vienodos tekstūros, nes naudojamas viengubas mezgimo audinys. Tai toks mezginys, kurio gijos eina tik iš vienos pusės audinio, ir tai sukuria vientisą, lygų paviršių vienoje audinio pusėje, o kitoje audinio pusėje matosi iškilimai ir kiaurai einančios gijos. Būtent ši pasirinkta mezgimo technologija suteikia audiniui minkštumo, lengvumo ir patogumo.
  • Natūralumas ir komfortas! 100 % organinė šukuota medvilnė yra hipoalergiška medžiaga, todėl ji tinka net ir jautriai ar alergiškai odai. Taip pat medvilnė yra gerai žinoma dėl savo gebėjimo reguliuoti kūno temperatūrą. Ji ne tik suteikia šilumą šaltu oru, bet ir padeda išlaikyti vėsinantį efektą karštu oru. Tai padeda palaikyti patogų kūno temperatūrą visais metų laikais.
  • Individualizuota pečių juosta įsiūta marškinėlių pečių zonoje suteikia papildomo tvirtumo audiniui bei apsaugo nuo greito susidėvėjimo.
  • Kaklo apvado juostoje naudojamas LYCRA® pluoštas. Tai prekinis elastanų pluošto pavadinimas, kuris pasižymi ypatingu elastingumu ir atsparumu deformacijoms, todėl galite būti tikri, kad kaklo juosta po ilgesnio marškinėlių dėvėjimo neišsitampys ar nesusitrauks. Marškinėlių kaklo juosta puikiai priglunda prie kūno, tad marškinėlius dėvėti ir komfortiškai jaustis galėsite visą dieną.
  • Šoninės siūlės suteikia drabužiui daugiau struktūros ir prisitaikymo prie kūno formos, tad dėvint šiuo marškinėlius galėsite jaustis ne tik komfortiškai, bet ir elegantiškai.
  • Šių marškinėlių audinys – ekologiška medvilnė – patogi, vėsi ir lengva tekstilės medžiagą, kuri užtikrina malonumą ir patogumą dėvint drabužius. Būtent šios savybės užtikrina marškinėlių dėvėjimą komfortiškai ne tik karštomis dienomis, bet ir su intensyvios veiklos metu. Tai gali būti itin svarbu ypač sportuojant ar atliekant kitas aktyvias veiklas.

Aukšta kokybė, komfortas, elegancija – tai žodžiai, apibūdinantys šiuos marškinėlius.

Gaminio sertifikatai:

Dydis

XS, S, M, L, XL, XXL

Spalva

Žalia, Mėtinė, Kreminė

Sudėtis

100% organinė šukuota medvilnė

Gramatūra

160 g/m²

Prigludimas

Priglundantis

Priežiūra

Skalbti ne didesnėje nei 40˚C laipsnių temperatūroje, rankomis.
Skalbti išvertus į kitą pusę.
Naudoti švelnias skalbimo priemones.
Lyginti žemoje temperatūroje – max 100°C laipsnių.
Nelyginti tiesioginiame spaudos plote.
Džiovinti įprastu būdu.

Nuorodos