Mot. marškinėliai „Nr.1 AgroReidas“

29,00 

Moteriški marškinėliai „Nr.1 AgroReidas“

Tai yra populiariausi aukštos kokybės, klasikinio stiliaus marškinėliai. Jie pagaminti iš 100% organinės šukuotos medvilnės, todėl yra ne tik stilingi, bet ir aplinkai draugiški. Šukuotos medvilnės rūšis – mechaniniu būdu apdorotas pluoštas, iš kurio pašalinti trumpesni bei šiurkštesni plaušeliai. Dėl specialios apdirbimo technologijos šis pluoštas yra ypatingai minkštas, švelnus ir tvirtas, todėl marškinėliai „Nr.1 AgroReidas“ taps tikru Nr. 1 jūsų spintoje.

Galite rinktis iš sau labiausiai patinkančių spalvų: juodos, baltos ir tamsiai mėlynos spalvos. Taip pat tokio paties stiliaus marškinėliai yra ir moterims.

Šie marškinėliai puikiai tinka kiekvienai dienai – jie yra patogūs, stilingi ir vienodai tinkami dėvėti tiek lauke, tiek namuose. Būkite stilingi su „Nr.1 AgroReido“ marškinėliais!

Pristatymas: 5-15 d.d.

Kiekis

Moteriški marškinėliai „Nr.1 AgroReidas“

  • Natūralumas ir komfortas! 100 % šukuota medvilnė yra hipoalergiška medžiaga, todėl ji tinka net ir jautriai ar alergiškai odai. Taip pat medvilnė yra gerai žinoma dėl savo gebėjimo reguliuoti kūno temperatūrą. Ji ne tik suteikia šilumą šaltu oru, bet ir padeda išlaikyti vėsinantį efektą karštu oru. Tai padeda palaikyti patogų kūno temperatūrą visais metų laikais. Tad šie marškinėliai tikrai NR. 1 !
  • Tai šiuolaikinis marškinėlių stilius – tinkantis kiekvienam.
  • Marškinėliai kurti pasitelkiant specifinę marškinėlių gamybos technologijos formą, kuri leidžia sukurti marškinėlius be šoninių siūlių. Tokiu būdu pasiūti marškinėliai suteikia geresnį judesių laisvumą ir komfortą.
  • Plona apykaklės juosta suteikia šiuolaikišką, modernią ir stilingą išvaizdą. Ši juosta sustiprina audinį, suteikiant apykaklei tvirtumo.
  • Marškinėlių medžiaga patvari, tai suteikia ilgaamžiškumo dėvint marškinėlius. Jie nenusidėvės taip greitai, net ir dėvint kiekvieną dieną. Džiaukitės gera drabužio išvaizda ilgiau.
  • Medžiaga yra minkšta ir maloni lietimui. Tai labai svarbus aspektas, kai kalbame apie marškinėlių patogumą ir komfortą.
  • Audinio paviršius glotnus, gražus ir vienodos tekstūros, nes naudojamas viengubas mezgimo audinys. Tai toks mezginys, kurio gijos eina tik iš vienos pusės audinio, ir tai sukuria vientisą, lygų paviršių vienoje audinio pusėje, o kitoje audinio pusėje matosi iškilimai ir kiaurai einančios gijos. Būtent ši pasirinkta mezgimo technologija suteikia audiniui minkštumo, lengvumo ir patogumo.
  • Šie marškinėliai pagaminti vadovaujantis griežtais kokybės standartais, siekiant užtikrinti puikų komfortą ir išskirtinę išvaizdą.

Ne tik estetiška, komfortiška ir modernu, bet taip pat draugiška aplinkai.

Gaminio sertifikatai:

Spalva

Juoda, Balta, Mėtinė

Dydis

XS, S, M, L, XL, XXL

Sudėtis

100% šukuota medvilnė

Gramatūra

155 g/m²

Prigludimas

Įprastas prigludimas

Priežiūra

Skalbti ne didesnėje nei 40˚C laipsnių temperatūroje, rankomis.
Skalbti išvertus į kitą pusę.
Naudoti švelnias skalbimo priemones.
Lyginti žemoje temperatūroje – max 100°C laipsnių.
Nelyginti tiesioginiame spaudos plote.
Džiovinti įprastu būdu.

Nuorodos