Naujiena
Juodos spalvos unisex džemperis su gobtuvu „NO FARMER, NO FOOD, NO FUTURE“

54,00 

Juodos spalvos unisex džemperis su gobtuvu „NO FARMER, NO FOOD, NO FUTURE“

Tai yra vienas populiariausių unisex džemperių su gobtuvu, kuris puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Jis pagamintas iš 85% organinės šukuotos medvilnės ir 15% perdirbto poliesterio, todėl yra ne tik stilingas, bet ir aplinkai draugiškas drabužis. Džemperio medžiaga ypatingai minkšta, švelni ir tvirta, todėl džemperis „NO FARMER, NO FOOD, NO FUTURE“ taps tikru Nr. 1 jūsų spintoje.

Šis džemperis puikiai tinka kiekvienai dienai – jis yra patogus, stilingas ir vienodai tinkamas dėvėti tiek lauke, tiek namuose. Būkite stilingi su „NO FARMER, NO FOOD, NO FUTURE“ džemperiu!

Pristatymas: 5-15 d.d.

Kiekis

Juodos spalvos UNISEX džemperis su gobtuvu „NO FARMER, NO FOOD, NO FUTURE“.

  • Džemperiui elegantiškumo suteikia įsiūtos rankovės. Dėl šio drabužių konstrukcijos stiliaus džemperis atrodo subtilus, tvarkingas ir puikiai glunda prie kūno.
  • Audinio paviršius glotnus, gražus ir vienodos tekstūros, nes naudojamas viengubas mezgimo audinys. Tai toks mezginys, kurio gijos eina tik iš vienos pusės audinio, ir tai sukuria vientisą, lygų paviršių vienoje audinio pusėje, o kitoje audinio pusėje matosi iškilimai ir kiaurai einančios gijos. Būtent ši pasirinkta mezgimo technologija suteikia audiniui minkštumo, lengvumo ir patogumo.
  • Tos pačios spalvos gobtuvo raišteliai, kaip ir gobtuvas, atrodo subtiliai ir elegantiškai. Tos pačios spalvos siūlais apsiūtos raištelių skylutės suteikia džemperiui vientisumo ir stilingumo.
  • Herringbone“ tipo kaklo juostelė, esanti drabužio vidinėje kaklo srityje, padeda drabužiui išlaikyti tvarkingą išvaizdą, taip pat suteikia tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Juostelė kaklo linijai paprastai yra pritvirtinta, kad išlaikytų kaklo srities formą ir stabilią konstrukciją. Tai svarbi detalė, kuri suteikia džemperiui estetinę išvaizdą ir tvarkingumą.
  • Įsiūta to paties audinio pusmėnulio formos detalė, esanti užpakalinėje kaklo srityje, užtikrina džemperio vientisumą ir vienodą medžiagos struktūrą drabužyje. Pusmėnulio formos detalė padeda išlaikyti kaklo srities formą ir užtikrina, kad drabužis būtų patogus ir komfortiškas. Ši detalė padeda stabilizuoti ir sustiprinti drabužio kaklo sritį, taip užtikrinant, kad drabužis neprarastų formos ar nepaslėptų kaklo linijos. Vienoda medžiagos tekstūra suteikia vientisumą ir estetinę harmoniją.
  • 1×1 rašto audinys džemperio bei džemperio rankovių apačioje. Tokia rašto forma sukuria smulkią ir lygią audinio detalę. Ši detalė prisideda prie drabužio komforto, elastingumo ir estetikos. Be to, šio rašto audinys suteikia drabužiams tvirtumą ir padeda išlaikyti formą, taip užtikrinant, kad rankovės ir apatinio drabužio kraštai būtų  patogūs ir suteiktų laisvumo judesiams.
  • Visos drabužio siūlės yra pasiūtos naudojant flatlock“ siuvimo metodą, kuris suteikia tvarkingą ir nepastebimą siuvimo liniją, matomą iš drabužio išorės pusės. Šis siūlių siuvimo metodas suteikia džemperiui tvarkingą išvaizdą, sustiprina siūles bei suteikia estetiškumo.
  • Džemperis turi vieną didelę kišenę priekyje, vadinamą „kengūros kišene“. Kišenė taip pat pasiūta naudojant „flatlock“ siuvimo metodą, kuriuo siuvant siūlai yra pasiūti plokščiai vienas prie kito, be iškilimų ar papildomų sluoksnių. „Kengūrų kišenė“ ne tik suteikia papildomos vietos laikyti rankas ar mažesnius daiktus, bet ir prideda stiliaus ir unikalumo drabužiui. Pasirinktas siuvimo metodas pabrėžia drabužio kokybę ir dėmesį detalėms.

Tai džemperis, kurtas su meile, apgalvojant visas detales!

Gaminio sertifikatai:

Dydis

XS, S, M, L, XL, XXL

Spalva

Juoda

Sudėtis

85% organinė šukuota medvilnė
15% perdirbto poliesterio

Gramatūra

280 g/m²

Pritaikomumas

Įprastas prigludimas.

Detalės

Gobtuvas.
Kengūros kišenė.

Priežiūra

Skalbti ne didesnėje nei 30˚C laipsnių temperatūroje, rankomis.
Skalbti išvertus į kitą pusę.
Naudoti švelnias skalbimo priemones.
Lyginti žemoje temperatūroje – max 100°C laipsnių.
Nelyginti tiesioginiame spaudos plote.
Džiovinti įprastu būdu.

Nuorodos