Kol kas naujojo kombaino pristatymas orientuotas tik į Šiaurės Amerikos rinką, nors daugelis matė prototipą parodoje „Agritechnica 2023″ Hanoveryje. Naujoji serija AF11padės ūkininkams nuimti daugiau derliaus per dieną dėl trijų pagrindinių patobulinimų: didesnio našumo, integruotos technologijos ir trumpesnio darbo laiko.

Naujojoje „Case IH“ AF11 kombaino serijoje (775 AG) patobulintas važiavimo greitis ir technologijos, kurios dar daugiau padidina derliaus nuėmimo našumą. Amerikos rinkai skirtas javų kombainas turės dvigubą rotorių AFXL2 su aktyvia valymo sistema.

Pagrindiniai 10+ klasės kombaino AF11 našumo rodikliai yra: 20 tūkst. litrų grūdų bunkeris, 211 litrų per sekundę iškrovimo greitis, efektyvesnės degalų sąnaudos ir didelis degalų bakas, kas užtikrina maksimaliai išnaudojamą darbo laiką.

AF11 yra pirmasis AF serijos kombainas, kuriame bus įdiegta daug į technologijas orientuotų funkcijų, įskaitant „Case IH” kombainų automatizavimo sprendimą „Harvest Command”. Siūlomas tiksliųjų technologijų ir prisijungimų paketas, kuris padės ūkiams supaprastinti derliaus nuėmimo darbus.

Ūkininkai visame pasaulyje susiduria su derliaus nuėmimo iššūkiais, kai derliaus nuėmimo laikas trumpėja, o sąnaudos didėja. Tokie sprendimai, kaip AF11 gali būti vadinami tikra revoliucija, nes sumažinus nuostolius, per dieną padarius daugiau darbo, sunaudojus mažiau degalų ir prarandant mažiau derliaus visai kitaip pažvelgiama į ateities galimybes.

Kol kas AF11 pristatomas tik Šiaurės Amerikoje, daugiau informacijos apie Europos rinkai pristatomą naująją javų kombaino „Axial-Flow“ seriją, jos specifikacijas ir kainas bus paskelbta netrukus.