Nustatyti nauji derliaus nuėmimo automatizavimo ir našumo standartai

Walldorfas, 2024 m. vasario 28 d. – Šiandien John Deere parodoje Commodity Classic Hiustone, Teksaso valstijoje, JAV, pristatė naująjį S7 kombainą – mašiną, sukurtą siekiant užtikrinti didesnį efektyvumą naudojant naujausius John Deere variklius ir didesnį našumą naudojant pažangią derliaus nuėmimo automatiką. S7 kombainas turi naują kabiną, stilių ir pavadinimą bei integruotas pažangias tiksliosios žemdirbystės funkcijas ir siūlo platesnį pažangiausių technologijų, jau išbandytų ir patikimų JohnDeere X9 kombainuose, spektrą.

Derliaus nuėmimo našumas

Naujieji S7 kombainai turi naujausios kartos JDX variklius. S7 700 kombainą varo 9 l JD9X variklis, o S7 800, S7 850 ir S7 900 – 13,6 l JD14X variklis. Lauke išbandyti John Deere varikliai užtikrina gerus rezultatus visomis derliaus nuėmimo sąlygomis. Pažymėtina, kad JD14X variklis su HarvestMotionTM pasiekia maksimalią galią esant sumažintam variklio sūkių dažniui – vos 2000 aps/min. Be to, naujajame S7 įdiegta X9 likučių valdymo sistema, kuri dar labiau padidina bendrą efektyvumą. S7 kombaino iškrovimo sraigė taip pat turi reguliuojamą snapelį, kurį galima valdyti iš kabinos, kad būtų lengviau ir tiksliau užpildyti priekabą.

Pažangi derliaus nuėmimo automatika

S7 kombainai siūlo pažangią derliaus nuėmimo automatiką, kurią užtikrina pasirenkamieji technologijų paketai, apimantys tokius automatizavimo sprendimus, kaip derliaus nuėmimo nustatymų automatika, kai derliaus nuėmimo metu automatiškai koreguojami penki vidiniai kombaino nustatymai, atsižvelgiant į grūdų nuostolius, pašalines medžiagas ir skaldytų grūdų ribas. Taip pat nauja S7 kombaino funkcija – numatomasis žemės greičio automatizavimas. Ši prognozavimo sistema nustato pasėlius iš kelių skirtingų šaltinių, įskaitant palydovinius biomasės žemėlapius ir gyvosios automatikos kameros atsiliepimus. S7 naudoja šią tiesioginę kameros informaciją, kad nustatytų pasėlių aukštį ir (arba) pasėlius, kad realiuoju laiku toliau reguliuotų žemės dirbimo greitį.

Naujoji kabina ir integruotos tiksliosios žemdirbystės galimybės

Naujoje kabinoje – tokioje pačioje, kaip ir flagmano X9 – įdiegtas G5PlusCommandCenter™, įgalinantis išmaniąsias ūkininkavimo funkcijas, tokias kaip AutoTracTM, AutoTracTM posūkių automatizavimas, dokumentacija ir duomenų sinchronizavimas. Be to, naujas didelės raiškos ekranas, esantis ant dešiniojo statramsčio, su patogia vartotojui sąsaja ir skaitmeniniais kombaino našumo rodmenimis, pagerina bendrą operatoriaus patirtį. Integruotas „StarFire™“ imtuvas užtikrina išskirtinį signalo stabilumą ir 2,5 cm tikslumą. Integruotas tiksliosios žemdirbystės galimybes papildo „JDLink™“, užtikrinanti dvipusį ryšį, kad būtų galima automatiškai įkelti pasėlių ir mašinos duomenis į John DeereOperations Center™ ir vykdyti nuotolinę stebėseną realiuoju laiku. Šis ryšys yra labai svarbus siekiant maksimaliai padidinti kombaino darbo trukmę derliaus nuėmimo metu.

Naujas stilius ir pavadinimai

Naujas S7 kombainų stilius pabrėžia giminystės ryšius su „John Deere“ flagmanu X9, pavyzdžiui, dinamiškas kombaino šoninių panelių stilius, kurį klientai žino iš X9. Naujas pavadinimų stilius nurodo separatoriaus technologiją, modelių šeimą, bendrą pajėgumą, o ateityje kiekviename modelio pavadinime bus nurodyti pagrindiniai serijos atnaujinimai.

2025 metų modelio X9 kombainų atnaujinimai

Kombainų X9 atnaujinimai taip pat buvo pristatyti „CommodityClassic“ renginyje. Nuo 2025 metų John Deere kombainų flagmanai taip pat turės visas derliaus nuėmimo automatizavimo funkcijas, įdiegtas su S7 modeliais. Be to, visuose X9 kombainų modeliuose bus siūloma grūdų jutiklio technologija, jau žinoma iš S7 ir T serijų.