Massey Ferguson, pasaulinis AGCO prekės ženklas džiaugiasi gavęs Red Dot Award: Product Design 2024 apdovanojimą už naujuosius flagmanus – MF 9S serijos traktorius. Tarptautinė žiuri šį geidžiamą kokybės ženklą suteikia tik išskirtinio dizaino gaminiams.

„Džiaugiamės, kad MF 9S buvo pasirinktas gauti šį specialų apdovanojimą“, – sako Thierry Lhotte, Massey Ferguson viceprezidentas ir vykdomasis direktorius Europai ir Viduriniesiems Rytams. „Tai patvirtina mūsų įsipareigojimą kurti novatoriškus dizainus, kurie padėtų mūsų klientams padidinti jų produktyvumą, o tai pripažino ir „Red Dot“ suteikdami apdovanojimą.

„Po septynerius metus trukusių intensyvių klientų konsultacijų ir bandymų, ūkininkų ūkininkams sukurtas Massey Ferguson pirmą kartą pristatė šį radikalų, tačiau praktišką dizainą MF 8S serijoje, kuri 2021 metais gavo Red Dot Design Award apdovanojimą. Dabar MF 9S serija pratęsia „Protect-U“ ir išskirtinės kabinos dizaino sėkmę, užtikrinančią išskirtinį našumą, patikimumą ir geresnę vartotojo patirtį, kartu su naujausiomis technologijomis, specialiai pritaikytomis skirtingiems ūkininkų poreikiams“, – priduria Thierry Lhotte.

Išskirtinis dizainas

MF 9S seriją sudaro šeši modeliai apimantys nuo 285 AG iki 425 AG traktorius. Šios serijos traktoriuose naudojamas išskirtinis sprendimas Protect-U – tai variklio skyrių ir kabiną atskiriantis net 18 cm tarpas, užtikrinanti neprilygstamą matomumą ir komfortą.

Visuose MF 9S traktoriuose sumontuota garsioji Massey Ferguson Dyna-VT bepakopė transmisija, kuri siūlo naują galios valdymą, kad būtų užtikrintas papildomas sukimo momentas ir galia ypač reikliems traukos darbams bei išskirtinis komfortas transporte.

Išskirtinis įrangos paketas apima gausią traktoriaus komplektaciją, MF 9S serija sujungia didžiausią komfortą ir produktyvumą su MF Guide automatiniu vairavimu ir MF Connect telemetrijos sisetma jau bazinėje įrangoje.

MF 9S taip pat pristato papildomas efektyvumo didinimo galimybes, įskaitant MF AutoTurn, AutoHeadland, TIM – traktoriaus padargų valdymas ir centrinė padangų pripūtimo sistema (CTIS). MF By You centras taip pat siūlo platų gamykloje sumontuotos įrangos pasirinkimą MF 9S serijai. Ši speciali paslauga leidžia traktorių savininkams padidinti našumą ir komfortą bei turėti išskirtinį savo Massey Ferguson traktorių.