UAB Baltic Agro Machinery pradeda partnerystę su pasaulyje GERAI žinomu žemės ūkio technikos gamintoju Maschio Gaspardo. Šis bendradarbiavimas žymi Maschio Gasapardo produktų tinklo platinimo PLĖTRĄ Baltijos regione, tiekiant vietos ūkininkams platų žemės ūkio padargų asortimentą.

UAB Baltic Agro Machinery atstovauja visame pasaulyje pripažintus, aukštos kokybės žemės ūkio technikos prekės ženklus Lietuvoje. Bendrovė pasižymi puikiai išvystytu serviso paslaugų ir atsarginių detalių tiekimo tinklu visoje Lietuvoje, užtikrinant visapusišką visų atstovaujamų prekės ženklų produktų aptarnavimo bei priežiūros paslaugas.

Būdama išskirtinė CLAAS technikos platintoja Lietuvoje, įmonė siūlo platų žemės ūkio technikos spektrą, įskaitant traktorius ir kombainus. Bendrovės siūlomame žemės ūkio technikos krepšelyje taip pat yra LEMKEN, BOGBALLE, HE-VA, o nuo šiol – ir MASCHIO GASPARDO prekių ženklai.

 „Jau kurį laiką ieškojome gamintojo, siūlančio mūsų produktų krepšelyje iki šiol stokotų žemės ūkio padargų, kurie galėtų užpildyti šias spragas. Pastarajame ypač trūko purkštuvų, tiesioginio išsėjimo sėjamųjų ir profesionalių padargų smulkesniems ūkiams. Džiaugiamės, kad ši partnerystė su Maschio Gaspardo leis patenkinti įvairius tiek stambių, tiek smulkiųjų Lietuvos ūkininkų poreikius“,- teigė UAB Baltic Agro Machinery Žemės ūkio technikos departamento vadovas Virginijus Apšega.

Anot Maschio Gaspardo generalinio direktoriaus Lenkijoje Piotr Strzelecki: „Ši partnerystė su bendrove Baltic Agro Machinery yra svarbus etapas Maschio Gaspardo, nes mes ir toliau plečiame savo veiklą Europoje. Tai yra unikali galimybė pasiūlyti mūsų novatoriškus žemės ūkio sprendimus Lietuvos ūkiams, siekiant pagerinti jų produktyvumą bei tvarumo praktikas. Esame įsitikinę, kad mūsų technikos produktai, garsėjantys patikimumu ir efektyvumu atlieps įvairius Lietuvos žemės ūkio sektoriaus poreikius.“

Apie MASCHIO GASPARDO

MASCHIO GASPARDO yra tarptautinis žemės dirbimo, sėjos, augalų priežiūros, žaliosios priežiūros ir šienavimo žemės ūkio technikos gamybos lyderis. Italų įmonė, turinti daugiau nei 60 metų istoriją, derina naujoves su tradicijomis, kad pasiūlytų sprendimus, kurie padidina produktyvumą ir efektyvumą viso pasaulio ūkininkams. Siekdama užtikrinti kokybę bei klientų pasitenkinimą, Maschio Gaspardo daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekdama užtikrinti, kad įmonės produktai atitiktų pramonės standartus našumo ir patikimumo kategorijose.