Naujiena
Vaikiškas džemperis su gobtuvu „Nr.1 AgroŽmonės“

39,00 

Vaikiškas džemperis su gobtuvu „Nr.1 AgroŽmonės“

Tai vienas komfortiškiausių vaikiškų džemperių su gobtuvu, kuris puikiai tiks jūsų vaikams. Jis pagamintas iš 85% organinės šukuotos medvilnės ir 15% perdirbto poliesterio, todėl yra ne tik stilingas, bet ir aplinkai draugiškas drabužis. Šukuotos medvilnės rūšis – mechaniniu būdu apdorotas pluoštas, iš kurio pašalinti trumpesni bei šiurkštesni plaušeliai. Dėl specialios apdirbimo technologijos šis pluoštas yra ypatingai minkštas, švelnus ir tvirtas, todėl džemperis „Nr.1 AgroŽmonės“ taps maloniausiu rūbu.

Lai vaikai būna stilingi su „Nr.1 AgroŽmonių“ džemperiu!

Pristatymas: 5-15 d.d.

Kiekis

Vaikiškas džemperis su gobtuvu „Nr.1 AgroŽmonės“

  • Džemperiui elegantiškumo suteikia įsiūtos rankovės.
  • Audinio paviršius glotnus, gražus ir vienodos tekstūros, nes naudojamas viengubas mezgimo audinys.
  • Tos pačios spalvos gobtuvo raišteliai, kaip ir gobtuvas, atrodo subtiliai ir elegantiškai. Tos pačios spalvos siūlais apsiūtos raištelių skylutės suteikia džemperiui vientisumo ir stilingumo.
  • Herringbone“ tipo kaklo juostelė, esanti drabužio vidinėje kaklo srityje, padeda drabužiui išlaikyti tvarkingą išvaizdą, taip pat suteikia tvirtumą ir ilgaamžiškumą.
  • Įsiūta to paties audinio pusmėnulio formos detalė, esanti užpakalinėje kaklo srityje, užtikrina džemperio vientisumą ir vienodą medžiagos struktūrą drabužyje.
  • 1×1 rašto audinys džemperio bei džemperio rankovių apačioje. Tokia rašto forma sukuria smulkią ir lygią audinio detalę.
  • Džemperis turi vieną didelę kišenę priekyje, vadinamą „kengūros kišene“. Kišenė taip pat pasiūta naudojant „flatlock“ siuvimo metodą, kuriuo siuvant siūlai yra pasiūti plokščiai vienas prie kito, be iškilimų ar papildomų sluoksnių. „Kengūrų kišenė“ ne tik suteikia papildomos vietos laikyti rankas ar mažesnius daiktus, bet ir prideda stiliaus ir unikalumo drabužiui. Pasirinktas siuvimo metodas pabrėžia drabužio kokybę ir dėmesį detalėms.
  • Visos drabužio siūlės yra pasiūtos naudojant flatlock“ siuvimo metodą, kuris suteikia tvarkingą ir nepastebimą siuvimo liniją, matomą iš drabužio išorės pusės. Šis siūlių siuvimo metodas suteikia džemperiui tvarkingą išvaizdą, sustiprina siūles bei suteikia estetiškumo.

Tai džemperis, kurtas su meile, apgalvojant visas detales!

Gaminio sertifikatai:

Dydis

98-104, 110-116, 122-128, 134-146, 152-162

Spalva

Tamsiai mėlyna

Sudėtis

85% organinė šukuota medvilnė
15% perdirbto poliesterio

Gramatūra

280 g/m²

Pritaikomumas

Įprastas prigludimas.

Detalės

Gobtuvas.
Kengūros kišenė.

Priežiūra

Skalbti ne didesnėje nei 30˚C laipsnių temperatūroje, rankomis.
Skalbti išvertus į kitą pusę.
Naudoti švelnias skalbimo priemones.
Lyginti žemoje temperatūroje – max 100°C laipsnių.
Nelyginti tiesioginiame spaudos plote.
Džiovinti įprastu būdu.

Nuorodos